Vyhodnotenie prijímacích skúšok 6317M obchodná akadémia

Vážení rodičia,

dnes sme vyhodnotili prijímacie konanie pre odbor 6317M obchodná akadémia. Rovnako ako pozvánka na prijímacie skúšky Vám bolo doručené rozhodnutie riaditeľa (mailom a cez Edupage konto). Vo výsledkovej listine sa viete orientovať podľa kódu testu, ktorý bol žiakovi pridelený na pozvánke na prijímacie pohovory. 

V prípade, že Vaše dieťa bolo prijaté:

  • odsúhlaste čo najskôr (najlepšie obratom, najneskôr však do 23. 5. 2022) prostredníctvom Edupage konta záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium na našej škole. Ak Edupage konto nemáte, záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení nájdete po kliknutí tu a pošlite ho mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,
  • vyplňte návratku, ktorú ste tiež dostali cez Edupage správu (alebo ju nájdete po kliknutí sem) a pošlite nám ju mailom na sekretariat@sk, ak ku nám žiak nastúpi,
  • vykonajte platbu k preukazu ISIC, ktorým sa žiaci registrujú v elektronickom systéme dochádzky do školy a vyplývajú z neho aj mnohé zľavy a výhody. List nájdete po kliknutí sem.

Ak váš syn/vaša dcéra nebol/a prijatý/á na štúdium a máte záujem ho na našu školu umiestniť, podajte odvolanie a rozhodnutie môžeme prehodnotiť. Odošlite ho mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo cez portál EduPage.

 

Mgr. Dominik Križanovič

riaditeľ školy

Kontakty

Obchodná akadémia, Dudova 4, 851 02 Bratislava