Súťaže

11. kontraktačný deň cvičných firiem v Šali

Získali sme cenu!

Podujatie pre stredoškolákov i tento rok pripravila Spojená škola Nivy v Šali. Cvičné firmy zaplnili sálu domu kultúry. Nechýbala pritom ani naša obchodná akadémia, ktorá predstavila novo založenú firmu THE HEAVEN WELLNESS & SPA s.r.o..

Žiaci III.B si na voliteľnom predmete cvičná firma stanovili cieľ a cvične rozbehli svoje podnikateľské aktivity. Vo štvrtok 13. februára 2020 si pripravili svoj prezentačný stánok s propagačnými materiálmi i výzdobou stánku, kde mali osloviť potenciálneho zákazníka. Stredoškoláci si na vlastnej koži vyskúšali, čo je za podnikaním od prvotného nápadu až po jeho realizáciu.

Okrem domácich cvičných firiem prišli aj firmy z Čiech. V konkurencii sme obstáli, nadviazali sme nové obchodné kontrakty a v kategórii najlepšia vizitka sme získali krásne druhé miesto.

Ďakujem mladým podnikateľom Alex a Edit za výbornú prezentáciu, Aďke, Nikol, Pauli, Vande, Marekovi, Danovi, Ľubošovi za vzorné reprezentovanie našej školy.

 

Kontakty

Obchodná akadémia, Dudova 4, 851 02 Bratislava